Byli bychom rádi za malý zázrak ve formě sponzora, který by nám umožnil účast na více soutěžích. Bohužel máme omezené finanční prostředky, které nás limitují ve výběru turnajů. Sponzor by nám tak pomohl vyřešit nemalý problém a posunul by stříbrský zápas o kousek výš. Tato výzva je určená možným sponzorům. Na mladé zápasníky se mohou přijít podívat každé úterý a pátek od 17.00 hodin do malé tělocvičny Základní školy v Mánesově ulici ve Stříbře. Zápas Stříbro má za sebou už spoustu pěkných výsledků a možná i velkou budoucnost. V současné době se těšíme podpoře města Stříbra a sponzorů uvedených níže.

Elkom Plzeň s.r.o.

Firma Elkom Plzeň s.r.o. již více než dvacet let působí v oblasti měření a regulace technologií budov se specializací na úspory energií. Jedná se především o inteligentní řízení kotelen, výměníkových stanic, solárních kolektorů, vzduchotechnických zařízení, fotovoltaických elektráren.

NSA - NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA

  Národní sportovní agentura jako ústřední správní orgán státní správy České republiky postupně přejímá od MŠMT oblast poskytování podpory ve sportu v ČR. Cílem je dosáhnout harmonického sportovního prostředí, které bude vychovávat úspěšné vrcholové sportovce reprezentující naši zemi v zahraničí, ale i podporovat rekreační sportovce, pro které je pohyb relaxační aktivitou ke škole či zaměstnání.  

Město Stříbro

Stříbro je město v okrese Tachov v Plzeňském kraji, 27 km západně od Plzně, na řece Mži, od níž je odvozen německý název města. Žije zde přibližně 8 000 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.
Vyhledávání